Roll-upy

Roll-up
Roll-up

Dla klientów, którzy często odwiedzają targi lub konferencje - Roll up Katowice

Rollup'y to klasycznie elegancki oraz cechujący się niezwykle nowoczesną prezencją system. Niesamowicie szybkie, a także proste w złożeniu i rozłożeniu. To wyśmienity sposób na prezentację firmy albo jej produktu, a także efektywne wsparcie promocji. Rollup umożliwia łatwą oraz szybką wymianę grafiki, a także dostępną od ręki możliwość dostosowania jej wielkości do własnych preferencji. Gdy następuje zakończenie ekspozycji, grafikę możemy zamknąć w poręcznej kasecie, dzięki czemu nie ulegnie uszkodzeniu w czasie przenoszenia, jak również przechowywania. Nasze stojaki reklamowe są oddzielnie pakowane w osobne pokrowce.

Rollup jest narzędziem bardzo spopularyzowanym i używanym podczas wielu specjalistycznych konferencji, szkoleń, targów lub wystaw.

To nowoczesny system reklamowo-marketingowy, który cechuje się konstrukcją o aluminiowym stelażu z przyczepioną grafiką, która została zadrukowana na materiale do tego przeznaczonym. Mała waga, kompaktowość oraz banalnie prosty montaż konstrukcji owego narzędzia pozwala na łatwe i przyjemne, wielokrotne jego wykorzystywanie. Nasz roll up – Katowice Norwoks – to najlepszy wybór na reklamę.

Możliwość wydruku samej planszy.

Dostępne również inne wymiary: 100 cm x 200 cm
oraz 120 cm x 200 cm.