Koce reklamowe

puszysty koc
puszysty koc

Puszysty koc reklamowy

Oryginalne oraz miękkie koce reklamowe. Subtelne, jak również jaskrawe kolory, które mamy dostępne w swojej bogatej ofercie, wniosą akcent komfortu pomiędzy Twoje cztery ściany, a także wprowadzą relaksacyjną atmosferę przeznaczoną do odpoczynku oraz relaksu podczas bardzo chłodnych, jesiennych i zimowych dni. To faworyt wśród dostępnych na rynku koców, który sprawi wiele przyjemności Tobie lub bliskim również jako praktyczny prezent o wielu różnych zastosowaniach.

Koce reklamowe wykonane są z miękkiego, dobrze układającego się poliestru przypominającego mikrofibrę, zachęcając wręcz do szczelnego otulenia się nim. To wspaniały towarzysz, który zapewni Ci wsparcie podczas jesiennej relaksacji podczas oglądania ulubionego filmu, wciągającego serialu lub czytania książki. Łatwo się pierze i czyści, więc kawa, słodycze i chrupki mu nie straszne (ale bez przesady!).

Standardowy wymiar to 150x200 cm, ale istnieje możliwość uszycia koca reklamowego na wymiar. Pakujemy je jednostkowo w przezroczyste, foliowe etui na zamek. Koc został wykonany z niebywale przyjemnego mikro włókna, dlatego jest aksamitnie miękki i bardzo puszysty. Zapewnia ciepło, dlatego sympatią do niego zapała niejeden zmarzluch, ceniący sobie wygodę. Grzeje podobnie do prawdziwej wełny, lecz jego przewagą będzie fakt, że nie rozwijają się na nim roztocza. Będzie wyśmienitym wyborem dla ludzi z alergią. Oprócz tego oddajemy Wam możliwość brandowania kocy przy pomocy wszywki z logo czy wkładki okolicznościowej, drukowanej na papierze, wkładanej do etui na koc.